logo

mgr Anna Boncheva (Sroka)

Anna Boncheva jest psychologiem, specjalistką psychoterapii uzależnień oraz psychoterapeutką pracującą w nurcie psychodynamicznym. Ukończyła Studium Psychoterapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie akredytowane przez PARPA. Obecnie jest w trakcie całościowego 4-letniego kursu psychoterapii (3 rok kursu) organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie. Anna Boncheva ma doświadczenie w zakresie prowadzenia psychoterapii indywidualnej oraz grupowej osób dorosłych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Kalendarz
WykształceniePsycholog, Specjalista Terapii Uzależnień, Psychoterapeuta Psychodynamiczny
Stopień naukowyMagister psychologii
Obszary pracy klinicznej
 • Psychoterapia indywidualna
 • Psychoterapia grupowa
Kwalifikacje
 • Studium Terapii Uzależnień I Współuzależnienia (ukończony)
 • Całościowy Kurs Psychoterapii (w trakcie)
W Centrum Terapii Synteza, KrakówPsychoterapeuta
 

Obszary działalności

 • Psychoterapia

  W Centrum Terapii Synteza prowadzona jest psychoterapia indywidualna osób dorosłych oraz terapia par. Terapeuci pracują w podejściach: psychodynamicznym, poznawczo-behawioralnym oraz integracyjnym.

Anna Boncheva w Centrum Terapii Synteza zajmuje się między innymi terapią:

zaburzeń nastroju
zaburzeń osobowości
zaburzeń lękowych
trudności adaptacyjnych, np.  związanych z życiem na emigracji
trudności w relacjach z ludźmi
trudności w radzeniu sobie z emocjami
zaburzeń psychosomatycznych
nadużywania środków psychoaktywnych lub zachowań o charakterze nałogowym
trudności związanych z używaniem przez bliską osobą (partnera/rodzica) substancji psychoaktywnych dziś lub w przeszłości

Działalność w Centrum Terapii Synteza

Anna Boncheva pracuje indywidualnie, w trybie online, z osobami, które dostrzegają u siebie różnego rodzaju trudności w codziennym funkcjonowaniu, rozumieniu siebie i swoich emocji, budowaniu lub utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji z innymi. Stara się, by w atmosferze bezpieczeństwa, zaufania i akceptacji, mogły one swobodnie poszukiwać przyczyn swoich problemów i trudności, a w konsekwencji zwiększyć wpływ na swoje życie, samopoczucie oraz relacje z ludźmi.

Cennik usług

 • Cennik na rok:
  do 15.10.2021 r. / od 18.10.2021 r.
 • Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza)
  220 zł / 240 zł
 • Sesja terapii indywidualnej
  160 zł / 180 zł

Doświadczenie

Prywatna praktyka psychoterapeutycznaPsychoterapeuta

Doświadczenie kliniczne zdobywała pracując jako terapeutka grupowa i indywidualna w poradniach leczenia uzależnień oraz w Szpitalu Klinicznym im. dra J. Babińskiego w Krakowie na Oddziale Rehabilitacji Osób Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych ze Współistniejącymi Zaburzeniami Psychicznymi (tzw. Podwójna Diagnoza). W ramach praktyki prywatnej od kilku lat prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.