logo

Centrum Terapii Synteza powstało w wyniku współpracy dr. n. med. Łukasza Müldnera-Nieckowskiego – specjalisty psychiatry i seksuologa, psychoterapeuty oraz superwizora psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, dr. hab. med. Mariusza Furgała, specjalisty psychiatry, psychoterapeuty, superwizora aplikanta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, dr n. med. Małgorzaty Trofimiuk-Müldner, specjalisty endokrynologa oraz specjalisty medycyny nuklearnej, dr. n. med. Grzegorza Sokołowskiego, specjalisty endokrynologa oraz mgr. Arkadiusza Bilejczyka, psychologa, psychoterapeuty i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej oraz superwizora Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Pierwotną, główną ideą powstania Centrum było zbudowanie zespołu specjalistów, który w spójny sposób mógłby realizować diagnostykę i leczenie nieprawidłowości w funkcjonowaniu seksualnym takich jak dysfunkcje seksualne czy zaburzenia preferencji seksualnych oraz udzielać kompleksowej opieki pacjentom doświadczającym dysforii i niespójności płciowej, do czego konieczna jest współpraca specjalistów z kilku obszarów medycyny oraz psychoterapii. Seksuologia jest interdyscyplinarną i stale rozwijaną dziedziną, a funkcjonowanie w zgranym zespole pozwala ten rozwój kontynuować i wzmacniać. Wzmocnienie zespołu Centrum o kolejnych specjalistów pokrewnych dziedzin medycyny umożliwiło rozbudowanie naszej oferty o terapię zaburzeń psychosomatycznych i somatopsychicznych, a także chorób metabolicznych, endokrynologicznych oraz diagnostykę i leczenie pozostałych chorób wewnętrznych. Dysponujemy także nowoczesnym aparatem do badań ultrasonograficznych.

Centrum Terapii Synteza jest ośrodkiem, w którym, już na jesieni 2019 r., będziemy mogli zagwarantować wysoką jakość specjalistycznych usług lekarzy kilku specjalizacji, takich jak psychiatria, seksuologia i endokrynologia oraz psychoterapeutów pracujących indywidualnie, z parami i grupami. W swoich założeniach Centrum Terapii Synteza jest także ośrodkiem, w którym pacjent traktowany jest z szacunkiem i zaangażowaniem. Dokładamy starań, żeby zarówno w zakresie leczenia, jak i profilaktyki oraz wzmacniania zdrowia i rozwoju osobistego, praca naszych specjalistów przekładała się na realne efekty w życiu pacjentów. Wynika to ze stosowania metod terapeutycznych opartych o najnowszą wiedzę naukową, ciągłego rozwoju naszych specjalistów, współpracy w zespole oraz przestrzegania zasad etycznych zawodu lekarza i psychoterapeuty.

Informacje

Nazwa firmy (do faktur): Mental Path Group Sp. z o.o.
Pełna nazwa: Mental Path Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres: ul. Bonarka 11, 30-415, Kraków
E-mail: rejestracja@centrumsynteza.pl
Nr telefonu: 535 77 87 07

NIP: 5213912615
REGON: 387553489

Numer konta bankowego (ING):
56 1050 1445 1000 0092 6842 4794

Właściciele Centrum Terapii Synteza