fbpx
logo
  • • Psychiatria • Psychoterapia
    • Seksuologia • Endokrynologia
    • Fizjoterapia uroginekologiczna
    • Gastroenterologia • Dietetyka • KRAKÓW

Kalendarz

Kalendarz pracy specjalistów ma charakter orientacyjny. Konkretne terminy przyjęć pacjentów są ustalane w trakcie rejestracji telefonicznej.

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
08.00 - 09.00
Psychoterapia i seksuologia
08.00 - 12.00
Grzegorz Iniewicz

11.00 - 17.00
Anna Borowiec-Majkowska

12.00 - 17.00
Magdalena Pikulska

14.00 - 19.00
Ewa Błaszczuk-Malik

15.00 - 20.00
Karolina Ogarek-Szulc

17.00 - 21.00
Milena Kansy
Endokrynologia
15.00 - 19.00
Grzegorz Sokołowski

16.00 - 20.00
Joanna Walczyk

16.30 - 21.00
Bartosz Domagała
Dietetyka
15.00 - 20.00
Joanna Kozub
Psychoterapia i seksuologia
08.00 - 13.00
Anna Sroka

08.00 - 16.00
Agnieszka Wiszniewicz

08.00 - 16.00
Monika Srebro

09.00 - 14.00
Karolina Ogarek-Szulc

16.00 - 20.30
Magdalena Zielińska

17.00 - 21.00
Joanna Brataniec
Gastrologia
15.00 - 18.00
Małgorzata Szczepanek
Psychiatria
15.00 - 20.00
Katarzyna Schmidt
Fizjoterapia uroginekologiczna
15.00 - 21.00
Katarzyna Bartczak
Endokrynologia
15.20 - 21.00
Małgorzata Trofimiuk-Müldner
Psychoterapia i seksuologia
08.00 - 14.00
Kinga Swół

13.00 - 18.00
Marta Dora

14.30 - 19.30
Agnieszka Boisse

16.00 - 20.00
Elżbieta Staud
Psychiatria
09.00 - 13.00
Katarzyna Schmidt

16.15 - 19.00
Stanisław Żołądek
Fizjoterapia uroginekologiczna
09.00 - 16.00
Roksana Kryk-Iwicka
Endokrynologia
15.20 - 21.00
Małgorzata Trofimiuk-Müldner

16.00 - 20.00
Renata Turek-Jabrocka
(w zależności od tygodnia poszczególne godziny przyjęć mogą się różnić)
Diabetologia
16.00 - 20.00
Renata Turek-Jabrocka
(w zależności od tygodnia poszczególne godziny przyjęć mogą się różnić)
Psychoterapia i seksuologia
08.00 - 14.00
Kamila Mikołajewska

08.00 - 15.00
Zuzanna Sochacka

10.00 - 13.00
Monika Srebro

13.00 - 21.00
Zuzanna Kasprzak

14.00 - 20.30
Katarzyna Owsiany

15.00 - 20.00
Kinga Swół
Endokrynologia
09.00 - 15.00
Natalia Piórowska
Diabetologia
09.00 - 15.00
Natalia Piórowska
Lekarz seksuolog
12.00 - 19.00
Łukasz Müldner-Nieckowski
Psychiatria
15.00 - 19.00
Mariusz Furgał
09.00 - 10.00
Psychoterapia i seksuologia
09.00 - 12.00
Daria Izdebska

11.00 - 20.30
Łukasz Dudek

13.00 - 20.30
Agnieszka Boisse

16.00 - 21.00
Rafał Jaworski
Endokrynologia
15.00 - 19.30
Małgorzata Orłowska

15.20 - 21.00
Małgorzata Trofimiuk-Müldner
(wybrane piątki w miesiącu)
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
15.00 - 16.00
Gastrologia
15.00 - 18.00
Małgorzata Szczepanek
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
09.00 - 10.00
Fizjoterapia uroginekologiczna
09.00 - 16.00
Roksana Kryk-Iwicka
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Fizjoterapia uroginekologiczna
15.00 - 21.00
Katarzyna Bartczak
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
12.00 - 13.00
Lekarz seksuolog
12.00 - 19.00
Łukasz Müldner-Nieckowski
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
09.00 - 10.00
Psychiatria
09.00 - 13.00
Katarzyna Schmidt
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Psychiatria
15.00 - 20.00
Katarzyna Schmidt
Psychiatria
15.00 - 19.00
Mariusz Furgał
16.00 - 17.00
Psychiatria
16.15 - 19.00
Stanisław Żołądek
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
08.00 - 09.00
Psychoterapia i seksuologia
08.00 - 12.00
Grzegorz Iniewicz

11.00 - 17.00
Anna Borowiec-Majkowska

12.00 - 17.00
Magdalena Pikulska

14.00 - 19.00
Ewa Błaszczuk-Malik

15.00 - 20.00
Karolina Ogarek-Szulc

17.00 - 21.00
Milena Kansy
Psychoterapia i seksuologia
08.00 - 13.00
Anna Sroka

08.00 - 16.00
Agnieszka Wiszniewicz

08.00 - 16.00
Monika Srebro

09.00 - 14.00
Karolina Ogarek-Szulc
Psychoterapia i seksuologia
08.00 - 14.00
Kinga Swół

13.00 - 18.00
Marta Dora

14.30 - 19.30
Agnieszka Boisse

16.00 - 20.00
Elżbieta Staud
Psychoterapia i seksuologia
08.00 - 14.00
Kamila Mikołajewska

08.00 - 15.00
Zuzanna Sochacka

10.00 - 13.00
Monika Srebro

13.00 - 21.00
Zuzanna Kasprzak

14.00 - 20.30
Katarzyna Owsiany

15.00 - 20.00
Kinga Swół
09.00 - 10.00
Psychoterapia i seksuologia
09.00 - 12.00
Daria Izdebska

11.00 - 20.30
Łukasz Dudek

13.00 - 20.30
Agnieszka Boisse

16.00 - 21.00
Rafał Jaworski
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Psychoterapia i seksuologia
16.00 - 20.30
Magdalena Zielińska

17.00 - 21.00
Joanna Brataniec
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
09.00 - 10.00
Endokrynologia
09.00 - 15.00
Natalia Piórowska
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Endokrynologia
15.00 - 19.00
Grzegorz Sokołowski

16.00 - 20.00
Joanna Walczyk

16.30 - 21.00
Bartosz Domagała
Endokrynologia
15.20 - 21.00
Małgorzata Trofimiuk-Müldner
Endokrynologia
15.20 - 21.00
Małgorzata Trofimiuk-Müldner

16.00 - 20.00
Renata Turek-Jabrocka
(w zależności od tygodnia poszczególne godziny przyjęć mogą się różnić)
Endokrynologia
15.00 - 19.30
Małgorzata Orłowska

15.20 - 21.00
Małgorzata Trofimiuk-Müldner
(wybrane piątki w miesiącu)
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
09.00 - 10.00
Diabetologia
09.00 - 15.00
Natalia Piórowska
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Diabetologia
16.00 - 20.00
Renata Turek-Jabrocka
(w zależności od tygodnia poszczególne godziny przyjęć mogą się różnić)
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
15.00 - 16.00
Dietetyka
15.00 - 20.00
Joanna Kozub
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Poniedziałek