logo

mgr Natalia Polak-Drużkowska

Natalia Polak-Drużkowska jest psycholożką, psychoterapeutką i socjoterapeutką. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim
w Krakowie, dwuletnie Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – specjalistyczne podyplomowe szkolenie przygotowujące do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.  Aktualnie uczestniczy w dwuipółletnim Kursie Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych przy Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku.

Pracuje w oparciu o psychoanalityczne rozumienie rozwoju człowieka oraz w zgodzie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa. Prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży oraz psychoterapię par. 

Lokalizacja gabinetu Bonarka 11, Kraków
Wykształcenie Psycholog, psychoterapeuta, socjoterapeuta
Stopień naukowy Magister psychologii
Obszary pracy klinicznej  
 • Psychoterapia
Kwalifikacje  
 • Psycholog
 • Psychoterapeuta
 • Socjoterapeuta
W Centrum Terapii Synteza, Kraków Psychoterapeutka

Obszary działalności

Prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży oraz psychoterapię par. 

 • Psychoterapia

  W Centrum Terapii Synteza prowadzona jest psychoterapia indywidualna osób dorosłych oraz terapia par. Terapeuci pracują w podejściach: psychodynamicznym, poznawczo-behawioralnym oraz integracyjnym.

Działalność w Centrum Terapii Synteza

Natalia Polak-Drużkowska prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży oraz psychoterapię par. 

Cennik usług

 • Konsultacja psychoterapeutyczna indywidualna (pierwsza, 50 minut)
  260 zł
 • Konsultacja pary (pierwsza, 50 minut)
  300 zł
 • Sesja terapii indywidualnej (50 minut)
  200 zł
 • Sesja terapii pary (50 minut)
  240 zł

Doświadczenie

Natalia Polak-Drużkowska posiada kilkuletnie doświadczenie pracy w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie, gdzie zajmowała się pomocą osobom znajdującym się w kryzysowych sytuacjach życiowych oraz wsparciem i psychoterapią osób, które doświadczyły traumatycznych wydarzeń życiowych. W przeszłości prowadziła warsztaty dla młodzieży i studentów z zakresu rozwoju umiejętności interpersonalnych oraz psychoterapię młodzieży w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień dla Młodzieży „PRO VITA”. Obecnie prowadzi prywatny gabinet psychoterapeutyczny oraz współpracuje z Krakowskim Instytutem Psychoterapii, a także zajmuje się psychoedukacją.

Umów się na konsultację